Trainingsschema

geldig vanaf 20 augustus 2018


MAANDAG      
17.00 - 18.30 uur Techniektraining D-Jeugd Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond

 

17.30 - 19.00 uur Gemengd E-Jeugd 1 Sporthal Herteheym - Herten  
18.30 - 20.00 uur Dames C-Jeugd 1 Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond  
18.30 - 20.00 uur Heren C-Jeugd 1 Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond  
18.30 - 20.00 uur Dames A-Jeugd 1 Sporthal Apollohal - Melick  
       
DINSDAG      
19.00 - 20.30 uur Dames Senioren 1 + 2 Sporthal Van Hornehal - Horn  
       
WOENSDAG      
17.30 - 19.00 uur

Dames D-Jeugd 1 + 3

Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond

 

18.00 - 19.30 uur

Heren B-Jeugd 1

Heren C-Jeugd 1

Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond

 

18.45 - 19.45 uur

Techniektraining Dames C-Jeugd 1 + 2

Sporthal Andreas - Maasbracht

 

19.30 - 20.30 uur

Techniektraining Dames B-Jeugd 1

Sporthal Andreas - Maasbracht

 

19.30 - 21.00 uur

Keeperstraining

Sporthal Andreas - Maasbracht

 
19.30 - 21.30 uur*

Heren Senioren 1

Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond

 

20.15 - 21.15 uur

Techniektraining Dames A2 + B2

Sporthal Andreas - Maasbracht

 
21.00 - 22.30 uur

Dames Recreanten 2

Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond

Steffan v. Laarhoven /

Gerard Polderman

21.15 - 22.15 uur

Dames Recreanten 1

Sporthal Van Hornehal - Horn

Klaas Joon / Hat Waijen

       
DONDERDAG      
18.00 - 19.30 uur Dames D-Jeugd 2 Sporthal Van Hornehal - Horn  
18.30 - 20.00 uur Dames A-Jeugd 2 + B-Jeugd 2 Sporthal Jo Gerrishal 1 - Roermond  
19.00 - 20.30 uur Dames C-Jeugd 2 Sporthal Andreas - Maasbracht  
19.00 - 20.30 uur G-team Sporthal Andreas - Maasbracht Rudie Peeters / Helga Peters
19.30 - 21.00 uur Dames Senioren 3 Sporthal Van Hornehal - Horn  
19.30 - 21.30 uur Top Oud Sporthal Van Hornehal - Horn  
       
VRIJDAG      
17.00 - 18.30 uur Gemengd F-Jeugd 1 Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond  
17.30 - 19.00 uur Dames B-Jeugd 1 + C-Jeugd 1 Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond  
18.00 - 19.30 uur Dames A-Jeugd 1 Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond  
19.00 - 20.30 uur Dames Senioren 1
Heren B-Jeugd 1
Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond Harry Knops
20.30 - 22.00 Heren Senioren 1 Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond** Pieter Heyn
20.30 - 22.00 uur Dames Senioren 2

Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond**

 


* tot 21.00 uur indien Dames Recreanten 2 een thuiswedstrijd spelen.

** Sporthal Donderberg op de vrijdagen dat Amitica haar thuiswedstrijden speelt.

 

Thuiswedstrijden Amitica: 28 sep, 12 okt, 2 nov, 23 nov, 18 jan, 8 feb, 22 feb, 15 mrt, 22 mrt.