Trainingsschema

Let op, vanaf 16 april 2018 geldt een aangepast trainingsschema.

Bekijk het hier.


MAANDAG      
16.30 - 18.00 uur Gemengd E1 + E3 Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond Cecile Wolfhagen
17.00 - 18.30 uur D-Jeugd 3 + Heren C-Jeugd 1 Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond

Leon Veldhuizen /

Álvaro Torres Centellas

17.30 - 19.00 uur Dames B-Jeugd 1 + 3 Sporthal Herteheym - Herten

Wieneke Groot / Perry Winwood /

Carla Mans

18.30 - 20.00 uur Dames C-Jeugd 1 Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond Guido Engel
18.30 - 20.00 uur Gemengd D-Jeugd 2 Sporthal Apollohal - Melick

Gerdine Berkhout / Wendy Pouls /

Renske van Heur

       
DINSDAG      
19.00 - 20.30 uur Dames Senioren 1 + 2 Sporthal Van Hornehal - Horn Harry Knops
19.00 - 20.30 uur Heren B-Jeugd 1 Sporthal Apollohal - Melick

Eric Eussen / Olaf Metten /

Henk Heijnen / Muamer Sehric

       
WOENSDAG      
17.00 - 18.00 uur

E-Jeugd 1

Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond

Cecile Wolfhagen

17.00 - 18.30 uur

E-Jeugd 2 + 3

Sporthal Jo Gerris - Roermond

Dames Senioren 1 + 2

17.00 - 18.30 uur

Heren C-Jeugd 1

Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond

Heren Senioren 1

18.00 - 19.30 uur

Techniek training jong (D1+D2+D3)

Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond

Pierre Janssen

18.00 - 21.00 uur

Techniek training midden (C1+2+3+B1+2+3+A1)

Sporthal Andreas - Maasbracht

Jeroen Baats

19.30 - 21.00 uur

Heren Senioren 1

Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond

Pierre Janssen

21.00 - 22.30 uur

Dames Recreanten 2

Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond

Steffan v. Laarhoven /

Gerard Polderman

21.15 - 22.15 uur

Dames Recreanten 1

Sporthal Van Hornehal - Horn

Klaas Joon / Hat Waijen

       
DONDERDAG      
18.00 - 19.00 uur Dames E-Jeugd 2 Sporthal Van Hornehal - Horn Pepita van Wanrooij
18.00 - 19.45 uur Top Jong Sporthal Van Hornehal - Horn Harry Knops
18.30 - 20.00 uur Dames C-Jeugd 2 Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond Tanja Meeuwisen
19.00 - 20.30 uur G-team Sporthal Andreas - Maasbracht Rudie Peeters / Helga Peters
19.00 - 20.30 uur Gemengd D-Jeugd 1 Sporthal Andreas - Maasbracht Monique Mertens
19.45 - 21.15 uur Top Oud Sporthal Van Hornehal - Horn Harry Knops
20.15 - 21.45 uur Dames Senioren 3 Sporthal Van Hornehal - Horn Toos Luyten
       
VRIJDAG      
17.00 - 18.30 uur Gemengd F-Jeugd 1 Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond Philomene de Jong
17.30 - 19.00 uur Dames B-Jeugd 1 + 2 Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond Wieneke Groot / Mark Schlicher
18.00 - 19.30 uur Heren B-Jeugd 1 Sporthal Jo Gerris 2 - Roermond

Eric Eussen / Olaf Metten /

Henk Heijnen / Muamer Sehric
19.00 - 20.30 uur Dames Senioren 1 Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond Harry Knops
19.45 - 21.15 uur* Heren Senioren 1 Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond Pieter Heyn
20.00 - 21.30 uur Dames A-Jeugd 1

Melick / Heel

Wilma Nijsten

20.30 - 22.00 uur** Dames Senioren 2

Sporthal Jo Gerris 1 - Roermond

Leon Claessens


* Heren Senioren 1 trainen van 19.00 - 20.30 uur op de vrijdagen dat Amitica haar thuiswedstrijden speelt.

** Dames Senioren 2 trainen in Sporthal Donderberg op de vrijdagen dat Amitica haar thuiswedstrijden speelt.

 

Thuiswedstrijden Amitica: 22 sep, 13 okt, 3 nov, 17 nov, 24 nov, 15 dec, 12 jan, 9 feb, 23 feb, 16 mrt, 20 apr.